Preskočiť na obsah
BALIARNE MAXIN

Priemyselná výroba

BALIARNE MAXIN s.r.o.

Spracovanie čaju a kávy

Sídlo
Kúty
Od roku
1994
IČO
31 385 982

BALIARNE MAXIN

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Továrenská 804, 908 01 Kúty
Na trhu od
8. decembra 1994
IČO
31 385 982
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 10.83)
Spracovanie čaju a kávy

Firma v číslach

31
rokov na trhu
1994
rok vzniku
11
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte BALIARNE MAXIN

Spoločnosť BALIARNE MAXIN, s.r.o. má sídlo na adrese Továrenská 804, 908 01 Kúty. Zapísaná je od 8. decembra 1994 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Spracovanie čaju a kávy“ (10.83). Predmet činnosti tvorí 11 položiek, napríklad maloobchod, veľkoobchod a sprostredkovateľská činnosť.

Základné údaje

Obchodné meno
BALIARNE MAXIN, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
31 385 982
DIČ
2020379812
Dátum vzniku
8. decembra 1994
Sídlo
Továrenská 804, 908 01 Kúty
Obchodný register
Okresný súd Trnava, oddiel Sro, vložka č. 3377/T
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 10.83)
Spracovanie čaju a kávy

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 17. októbra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa BALIARNE MAXIN zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 11 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť

  • Reklamná a propagačná činnosť

  • Balenie potravinárskych a nepotravinárskych výrobkov

  • Praženie kávy

Zobraziť všetkých 11 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť
  • Reklamná a propagačná činnosť
  • Balenie potravinárskych a nepotravinárskych výrobkov
  • Praženie kávy
  • Izolatérstvo
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Čistiace a upratovacie služby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli BALIARNE MAXIN, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Továrenská 804, 908 01 Kúty.

Čím sa BALIARNE MAXIN, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Spracovanie čaju a kávy“ (10.83). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod; veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť; reklamná a propagačná činnosť.

Aké je IČO – BALIARNE MAXIN, s.r.o.?

IČO je 31 385 982, DIČ 2020379812.

Kedy vznikla BALIARNE MAXIN, s.r.o.?

Vznik: 8. decembra 1994. Na trhu pôsobí 31 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Továrenská 804 908 01 Kúty

Registrový súd: Okresný súd Trnava

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre BALIARNE MAXIN, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese baliarne-maxin.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.